Maszk vásár! Kötelező viselni!
3 rétegű maszk 10 darabtól csak 99 forint!
Gyerek maszk csak 99 Ft! FFP2 maszk 10 darabtól csak 349 Ft!
Led gyertya égő, Led Filament Retro kollekció
Emos Led gyertya égő 6W, 806 lumen, 60W izzó helyett, E14, 4000 kelvin, közép fehér.
| Cikkszám | LLGYFIL6WE14Z74204K4000 |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 6W |
| Fényáram | 806 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Világítási szög | 270° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 35*35*98 mm |
| Foglalat | E14 |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
Led gyertya égő 6W, 806 Lumen, E14 foglalattal, 4000 kelvin, közép fehér. Kiváltható vele az 60W gyertya izzó! 30.000 óra élettartam!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 718 db |
787 Ft + ÁFA (999 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!


